Kurzy a školení

Školení je možné realizovat jako otevřená školení nebo uzavřená školení přímo ve Vaší organizaci - provozu. V případě zájmu o uzavřené školení, je obsah přizpůsoben konkrétním požadavkům organizace a charakteru provozu.

Školení lze realizovat v rozsahu obecných školení, periodických školení pracovníků, školení změn, případně kombinace školení s jinými službami např. s realizací Interního auditu nebo školení k provádění auditu konkrétního systému.

 Konkrétní nabízená školení naleznete v jednotlivých kategoriích.

V případě zájmu můžeme připravit školení na míru pro Vaši společnost.

 


Nabídka školení

Přihláška na školení

Přihláška na školení

Závazná přihláška na školení pořádané společností
Neumann Institut s.r.o.

Required *

Kalendář

Kalendář


Úhrada poplatku za školení převodem na bankovní účet.

Číslo bankovního účtu KB: 35-5562280297/0100

Variabilní symbol uvádějte IČ vaší frmy.

Platbu proveďte nejpozději 10 dní před termínem školení. Pokud se přihlašujete v kratší době než 10 dní před termínem školení, proveďte platbu ihned. Daňový doklad obdržíte na školení.

Úhrada v hotovosti je možná po vzájemné dohodě. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky viz Kontakty.


Ve smyslu zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, tímto souhlasím se zpracováním osobních údajů a s jejich zařazením do databáze společnosti Neumann Institut s.r.o., na dobu neurčitou za předpokladu, že jde pouze o údaje potřebné ke komunikaci se společností Neumann Institut s.r.o., pro zaslání či poskytování informací a aktuálních nabídek kurzů nebo jiných služeb poskytovaných společností. Tyto údaje nesmějí být poskytovány třetím osobám ani využívány pro jiné účely.


Potvrzením a odesláním přihlášky je uzavírán smluvní vztah podle ustanovení zákona č. 89/2012 Sb. Občanský zákoník, v platném znění. Přihlášku je zasílán e-mailem na adresu pořadatele školení, kdy je dále potvrzena klientovi elektronickou formou.

V případě, že se účastník nemůže zůčastnit školení na které se přihlásil, je možné na školení vyslat náhradníka.

V případě zrušení účasti na kurzu v době kratší než 5 pracovních dnů, bude účtován storno poplatek ve výši 100% ceny kurzu.


  Refresh Captcha  
   

Podkategorie

 • Školení
  • Školení systémů
  • Nabídka školení

   Školení je možné realizovat jako otevřená školení nebo uzavřená školení přímo ve Vaší organizaci - provozu. V případě zájmu o uzavřené školení, je obsah přizpůsoben konkrétním požadavkům organizace a charakteru provozu.

   Školení lze realizovat v rozsahu obecných školení, periodických školení pracovníků, školení změn, případně kombinace školení s jinými službymi např. s realizací Interního auditu nebo školení k provádění auditu konkrétního systému.

    Konkrétní školení naleznete v seznamu školení níže.

   V případě zájmu o školení nás kontaktujte nebo odešlete přihlášku - formulář přihlášky naleznete vlevo v menu.